Co to Kryształy i jak je zdobyć?

Kryształy: Waluta w grze

W górnej części ekranu można zobaczyć ile obecnie posiada się kryształów:

Kryształy są walutą w grze. Wszystko co można zakupić, jest możliwe tylko poprzez wydanie kryształów. Aktualnie, kryształy są używane do kupowania i ulepszania kadłubów, wież, większości farb, zaopatrzenia i kart, również okazjonalnych przedmiotów, często związanych ze świętami lub specjalnymi wydarzeniami w grze.


Na przykład, potrzeba 100 kryształów aby zakupić Czerwoną farbę.
Po potwierdzeniu zakupu, Twoje konto zostanie obciążone odpowiednią liczbą kryształów, a zakupiony przedmiot pojawi się w Hangarze.Jak zdobyć kryształy?

W bitwie

  1. Ze złotych skrzynek, które losowo pojawiają się na polu bitwy.
  2. Z funduszy bitewnych w bitwach drużynowych:


Lub w indywidualnych bitwach:Kryształy są rozdzielane w zależności od liczby zniszczonych czołgów i punktów zdobytych podczas bitwy.


Podczas bitwy, można sprawdzić zasoby bitewne w prawym dolnym rogu ekranu:Dzienne misje:

Kryształy mogą zostać przyznane za wykonanie dziennych misji w grze. Jest taka sama szansa na zdobycie zaopatrzenia lub kryształów za wykonanie misji, więc jeżeli nie masz dziś szczęścia, wykonaj misję i spróbuj ponownie jutro!System linków polecających:

Poleconymi są gracze, którzy zostali zaproszeni do gry.

Kryształy otrzymuje się gdy polecona osoba awansuje. Również otrzymuje się 10% liczby zakupionych kryształów w grze (karta podwojenia kryształów nie jest wliczona).Branie udziału w konkursach:

Administracja regularnie organizuje konkursy, w których można wziąć udział i wygrać nagrody. Śledź aktualności aby byś na bieżąco!Zakup kryształów:

Można zakupić kryształy poprzez kliknięcie na przycisk na górze ekranu będąc w Lobby.Otrzymywanie kryształów za rangi:

Za każdym razem gdy awansujesz przyznawana jest odpowiednia liczba kryształów. Ich liczba jest zależna od tego jaką rangę się zdobyło. Poniższa tabela przedstawia liczbę kryształów przyznawanych za każdą rangę:


Эта статья была полезна для 145 людей. Эта статья помогла Вам?

Сервис поддержки клиентов работает на платформе UserEcho