Dlaczego nie mogę pisać postów i tworzyć tematów na forum?

Wszyscy użytkownicy forum są podzieli na 3 grupy, w zależności od ich rangi: Beginner, General i Advanced.


  • Beginner (od Gefrajtera do Starszego sierżanta) - może pisać posty w dziale "Aktualności i Ogłoszenia" i "Eventy" oraz może tworzyć tematy i pisać posty w działach "Pytania" oraz "Zgłoszenia wykroczeń". Dodatkowo nie mogą korzystać z opcji "Lubię to" w odniesieniu do postów i tematów.
  • General (od Starszego sierżanta sztabowego do Chorążego) - może pisać posty we wszystkich dostępnych działach na forum oraz tworzyć tematy i pisać posty w działach "Błędy i rozwiązania" oraz "Zgłoszenia wykroczeń". Dodatkowo mogą do 10 razy dziennie korzystać z opcji "Lubię to" w odniesieniu do postów.
  • Advanced (od Starszego chorążego 1 do Legendy) - może tworzyć tematy i posty we wszystkich dostępnych działach na forum oraz do 50 razy dziennie korzystać z opcji "Lubię to" w odniesieniu do postów. Dodatkowo mają możliwość ukrywania swoich tematów i postów.


Celem podziału jest pomoc nowym użytkownikom krok po kroku poznawać forum i wdrażać się w jego działanie i strukturę, a także ograniczenie ilości spamu, phishingu i łamania regulaminu z alternatywnych kont graczy utworzonych tylko w tym celu.

This article was helpful for 71 people. Is this article helpful for you?