Straciłem Kryształy/Doświadczenie/Przedmioty z mojego konta

Kryształy

1. Najpierw zmień swoje hasło i adres e-mail połączony z kontem (ktoś mógł uzyskać do niego dostęp). Instrukcja jak zmienić hasło i adres e-mail.

2. Jeśli zauważyłeś, że brakuje kryształów na koncie, proszę poczekaj do planowanego restartu serwerów (Zazwyczaj jest to o godzinie UTC+0).

3. Jeśli Kryształy nie wróciły na konto po restarcie, powinieneś się skontaktować ze Wsparciem Technicznym wysyłając e-mail na adres help@tankionline.com Jeżeli faktycznie kryształy zniknęły z Twojego konta zostaną one Ci zwrócone.


Punkty Doświadczenia

1. Jeżeli zauważyłeś, że jakaś część Punktów Doświadczenia zniknęła z Twojego konta, proszę poczekaj do planowanego restartu serwerów (Zazwyczaj jest to o godzinie UTC+0).

Jeśli Doświadczenie nie zostało automatycznie przywrócone, powinieneś się skontaktować ze Wsparciem Technicznym wysyłając e-mail na adres help@tankionline.com

2. Jeżeli po zalogowaniu się na swoje konto posiadasz rangę Rekruta:

  • Wejdź do gry
  • Kliknij prawym klawiszem myszki
  • Otwórz Globalne ustawienia Flash Playera
  • Pozwól wszystkim stronom zapisywać informacje na Twoim komputerze
  • Pozwól programowi Flash Player zapisywać Twoją historię

Kadłuby/Wieże/Farby/Zaopatrzenie

1. Najpierw zmień swoje hasło i adres e-mail połączony z kontem (ktoś mógł uzyskać do niego dostęp). Instrukcja jak zmienić hasło i adres e-mail.

2. Jeśli zauważyłeś, że czegoś brakuje w Twoim Hangarze, proszę poczekaj do planowanego restartu serwerów (Zazwyczaj jest to o godzinie UTC+0).

3. Jeśli przedmioty nie wróciły na konto po restarcie, powinieneś się skontaktować ze Wsparciem Technicznym wysyłając e-mail na adres help@tankionline.com Sprawdzimy czy faktycznie zniknięcie przedmiotów miało miejsce i jeśli tak to zostaną one Ci zwrócone.


WAŻNE: Zgłoszenia dotyczące strat proszę wysyłać natychmiast po zorientowaniu się, że coś jest nie tak. Zgłoszenia wysłane po ponad 60 dniach od daty ich zniknięcia nie będą rozpatrywane.

This article was helpful for 15 people. Is this article helpful for you?