Co to jest Hangar?

Wieże

Artykuł na Wiki: Wieże
Bronie odgrywają bardzo ważną rolę w Tankach Online. To jaki rodzaj wieżyczki wybierzesz będzie miało duży wpływ na styl gry; czy to agresywne i błyskawiczne ataki, czy też ostrzeliwanie wrogów z ukrycia.

Każda broń, którą wybierzesz może zostać ulepszona. Wszystkie działka mają 4 główne modyfikacje. Są to M0, M1, M2 i M3 patrząc od najgorszego do najlepszego. Niskopoziomowe modyfikacje nie są drogie, więc możesz sprawdzić dowolne modyfikacje i taktyki na niskich rangach bez potrzeby zużywania dużej ilości Kryształów. Jednakże nie jest możliwe aby mieć wszystko od razu. Niektóre wieżyczki i modyfikacje mogą zostać zakupione dopiero po osiągnięciu odpowiedniej rangi.

Kadłuby

Artykuł na Wiki: Kadłuby
Dobry wybór wieży to dopiero połowa sukcesu dobrej strategii. Musisz wybrać również kadłub. Dobrą wiadomością jest taka, że jest w czym wybierać. Od najlżejszych i najszybszych do najcięższych posiadających najlepszą ochronę. Kadłuby również dzielą się na 4 główne modyfikacje (od M0 do M3). Niskopoziomowe modyfikacje nie są drogie, więc możesz sprawdzić dowolne modyfikacje i taktyki na niskich rangach bez potrzeby zużywania dużej ilości Kryształów. Jednakże nie jest możliwe aby mieć wszystko od razu. Niektóre kadłuby i modyfikacje mogą zostać zakupione dopiero po osiągnięciu odpowiedniej rangi.

Farby

Artykuł na Wiki: Farby
Można również spersonalizować swój czołg za pomocą różnego rodzaju farb. Ponadto farby nie tylko zmieniają wygląd naszej maszyny podczas bitwy, ale też zapewniają ochronę przed niektórymi wieżami. Są też specjalne rodzaje farb, które są używane przez osoby reprezentujące administrację, zwycięzców turniejów, czy też osoby, które zasłużyły się w rozwój projektu gry.

Zaopatrzenie

Artykuł na Wiki: Zaopatrzenie
Podczas bitew często można zobaczyć, że gracze piszą wiadomości typu "Drugs!" lub "Drugger!". Oznacza to, że jeden z graczy w bitwie korzysta z zaopatrzenia. Te przedmioty z hangaru pozwalają Ci tymczasowo zwiększyć umiejętności czołgu lub podłożyć minę na polu bitwy.

Karty

Artykuł na Wiki: Karty
Karty dają pewne przywileje w grze. Pozwalają wziąć udział w bitwach, gdzie nie można korzystać z zaopatrzenia, dają możliwość uzyskania specjalnych ofert na zakup kryształów oraz umożliwiają szybsze zdobywanie zdobywanie doświadczenia - wszystko to dzięki specjalnym kartom.

Niektóre z nich można otrzymać za darmo jako dzienny prezent, zaś inne można zakupić w Sklepie.

Kryształy

Artykuł na Wiki: Kryształy
Kryształy są walutą w grze. Używane są do ulepszenia czołgu i zakupu zaopatrzenia.

This article was helpful for 11 people. Is this article helpful for you?