Zostałem zbanowany/zablokowany, co zrobić?

Jak się dowiedzieć dlaczego zostałem zbanowany?

Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego zostałeś zbanowany powinieneś wysłać Prywatną wiadomość do Administratora Forum lub Administratora Czatu, odpowiednio do tego, gdzie zostałeś zbanowany i czy dotyczy to blokady na forum czy na czacie. Proszę pamiętać o tym, że nie wolno publicznie dyskutować na temat swojego bana zarówno na czacie gry jak i na forum. W takich sytuacjach należy bezpośrednio skontaktować się za pomocą PW z odpowiednią osobą. Ta sama droga obowiązuje w przypadku chęci zgłoszenia nadużycia praw przez jakiegoś moderatora.

Po otrzymaniu zgłoszenia administracja rozpatrzy Twoją wiadomość dowody dostarczone przez moderatorów i albo utrzyma bana bądź go usunie. O decyzji zostaniesz poinformowany przez osobę, zajmującą się tym zgłoszeniem. Jeśli ban jest uzasadniony, nie zostanie on zdjęty.

Jak się dowiedzieć dlaczego zostałem zablokowany?

Podczas wchodzenia do gry możesz zobaczyć wiadomość informującą o tym, że Twoje konto zostało zablokowane z odpowiednim powodem. Więcej informacji na temat powodu blokady możesz otrzymać tylko poprzez skontaktowanie się z Obsługą Klienta Tanki Online wysyłając wiadomość na adres e-mail help@tankionline.com. Administratorzy nie mogą pomóc Ci w zdjęciu blokady ani rozwiązaniu problemu, wyłącznie Obsługa Klienta może Ci pomóc w takiej sytuacji. Jeśli uważasz, że zostałeś niesłusznie zablokowany, proszę wysłać wiadomość e-mail na adres help@tankionline.com i dokładnie wyjaśnić sytuację oraz opisać w czym jest problem, a oni powinni dać Ci odpowiedź.

Jak mogę się dowiedzieć dlaczego zostałem zablokowany na Stronie Pomocy http://help.tankionline.com/pl/ ?

Jeśli jesteś pewien, że podałeś poprawne dane do logowania na stronie pomocy, ale mimo tego nadal nie możesz się zalogować, najprawdopodobniej Twoje konto zostało zablokowane z powodu złamania regulaminu. Aby dowiedzieć się dlaczego zostałeś zablokowany, powinieneś skontaktować się z Administratorem Strony Pomocy za pomocą Prywatnej Wiadomości.

Dlaczego nie mogę się zarejestrować na Wiki Tanki Online?

Jeśli podczas próby zalogowania się bądź zarejestrowania się na Wiki Tanki Online napotkałeś na jakiś problem, to nie jest Twój błąd. Tylko Edytorzy Wiki posiadają tam konta i to oni są odpowiedzialni za jej aktualizację. Masz uwagi bądź propozycje dotyczące zmian na Wiki lub chciałbyś dodać tam swój Artykuł? Możesz to zgłosić bądź napisać w odpowiednim dziale na forum. Jeśli zaś chciałbyś pomóc w rozwijaniu i aktualizowaniu naszej Wiki, zgłoś się w tym dziale. Pamiętaj jednak aby najpierw zapoznać się z wymaganiami, które należy spełnić aby Twoje podanie nie zostało automatycznie odrzucone.

This article was helpful for 25 people. Is this article helpful for you?